|
z taka kadra , z takimi parodystami futbolu i beztalenciami jak Boguski, Buchalik, Popovic, Uryga ,Cywka czy tez kopiajacym sie poczle 2 sezon z rzedu Brozkiem to nawet Mourinho nie pomoze ....z pustego to i Salomon nie naleje ...ogolnie to kto by nie zmienil ( niepotrzebnie) Kazka to poza poborami pienieznymi nie zrobi nic a szczytem marzen Cupialowskiej Wisly bedzie juz zawsze awans do gornej osemki , Cupial i jego przydupasy niczego sie nie ucza na wlasnych bledach i wciaz osmieszaja Nasz klub
|