Lukasz napisał(a):

|
Owszem, ale wszelki mistycyzm w postaci 'drużyny' lezy w gestii trenera. Jeśli nie ma drużyny znaczy że ten nie potrafi jej stworzyć z tego co jest. Co więcej, ewidentnie brak nam koncentracji a za to w dużej mierze odpowiada trener. I tu ogólnie zgadzam sie z Wolfy'm - wiemy jakim Moskal jest trenerem i to się szybko nie zmieni. Jeśli wogóle się zmieni.
|
Tylko, że z naszych doświadczeń wynika, że żaden trener nie potrafił tego zmienić. Więc albo sie nie da, albo mamy realne możliwości, żeby ściągać trenerów tylko z takiej półki z jakiej ściągamy, ale... właśnie na głównej pojawiło się info o nowym szkoleniowcu

. Na razie ze znakiem zapytania.