Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 18.08.2015, 10:27
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Owszem, ale wszelki mistycyzm w postaci 'drużyny' lezy w gestii trenera. Jeśli nie ma drużyny znaczy że ten nie potrafi jej stworzyć z tego co jest. Co więcej, ewidentnie brak nam koncentracji a za to w dużej mierze odpowiada trener. I tu ogólnie zgadzam sie z Wolfy'm - wiemy jakim Moskal jest trenerem i to się szybko nie zmieni. Jeśli wogóle się zmieni.
Tylko, że z naszych doświadczeń wynika, że żaden trener nie potrafił tego zmienić. Więc albo sie nie da, albo mamy realne możliwości, żeby ściągać trenerów tylko z takiej półki z jakiej ściągamy, ale... właśnie na głównej pojawiło się info o nowym szkoleniowcu . Na razie ze znakiem zapytania.
Odpowiedz cytując