Kurz napisał(a):

|
Tak więc winę ponosi trener czy zdemoralizowana, wielokrotnie ukarana, niepewna swoich umiejętności, słabo opłacana drużyna? Oto jest pytanie?
|
Owszem, ale wszelki mistycyzm w postaci 'drużyny' lezy w gestii trenera. Jeśli nie ma drużyny znaczy że ten nie potrafi jej stworzyć z tego co jest. Co więcej, ewidentnie brak nam koncentracji a za to w dużej mierze odpowiada trener. I tu ogólnie zgadzam sie z Wolfy'm - wiemy jakim Moskal jest trenerem i to się szybko nie zmieni. Jeśli wogóle się zmieni.
Mamy dwa atuty - dobra ofensytną grę i to że kilka trudnych spotkań za nami. Teraz zostało najtrudniejsze - muszą przyjść zwycięstwa bo jak dalej będziemy remisować, jesteśmy murowanym kandydatem do środka strefy spadkowej, mimo fajnej gry i bramek. No takie życie. Na papierze llepiej było wygrać z Lechią i przegrać z Warszawą.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA