piotek napisał(a):

Nie. Napisałeś bardzo ogólnie, wiec się nie dziw, że ludzie trochę się mieszają.
Co do samego meritum, być może Jankowski nie gral wcale jako 10? Uważasz, że miejsce na boisku pociąga za sobą zadania? Niekoniecznie. NP. Odgrywający. Jakie zadania miał Jankes wie tylko drużyna i trener, który wyciągnie ewentualne konsekwencje.
|
tak właśnie domniemam gdyż Jankes zastąpił Rafaela, czyli naszą 10, co za tym idzie powinien przejąć jego obowiązki, ale jeśli jednak tak nie było, to tym gorzej dla Moskala bo niby kto miał obsługiwać podaniami Brożka? Uryga? i dlatego twierdzę że błędy w ustawieniu zespołu przez Moskala skutkowały brakiem 3 pkt.