Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 17. Jesień 2015.
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
446
18.08.2015, 08:44
Typowanie typowaniem, ale swoją drogą - zamierza ktoś podliczyć punkty? Ostatnio był podliczane po meczu z Lechem.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion