Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32716
Stary 17.08.2015, 21:25
Cytat:
natomiast ta sama operacja, polegająca na przekazaniu ludziom pieniędzy w postaci dofinansowania dzieci (opisana w punkcie 3), takiego efektu mieć już nie będzie
Ty nie rozumiesz tego, że danie pasożytom z PO-PiSu każdej ciężko zarobionej złotówki przez Polaka, którą oni chcą oddać w socjalu skończy się roztwonieniem tej złotówki? Bo część pójdzie na opłatę urzędasa, na jakieś tam inne machinacje potrzebne do przekazania każdej rodzinie 500 zł, część pójdzie gdzieś na lewo do czyjejś kieszeni itp itd i w efekcie z tej złotówki zostanie mniej niż złotówka.
Ludzie mają w dupie wasz socjal. Przestańcie zabierać i skończcie .......ić o dawaniu. Nie okradajcie Polaków i już będzie super. Zrozumiesz to kiedyś?
Jedynie ludzie, którzy żyją w tej propagandzie są za socjalem ale im się nie dziwię. Nie rozumieją najprostszych zasad ekonomii i nie wiedzą jak działa ten system więc myślą, że najszybciej to się można dorobić jak ktoś im parę srebrników rzuci jak jakimś żulom z pod sklepu.

Cytat:
...Pomijam oczywiście standardowe "uprzejmości" o "cwaniaczkach", "oszustach" itp, itd bo powszechnie wiadomo że bez bluzgania na polemistów i wyrzucania nadmiaru żółci, koledze zaczyna gnić wątroba.
Muszę cię zmartwić PiSowski hipokryto:
Cytat:
...nawet kolega Bełkot
Bełkot sobie możesz mówić na swojego starego pajacu. Jesteś PiSowskim apartczykiem i dupa boli jak ci to ktoś wypomni.

Cytat:
Na przyszłość radzę aby w tematach, w których zabiera się głos, mieć przynajmniej elementarną wiedzę. Wtedy nie trzeba będzie zastępować bijącej po oczach niekompetencji minkami urażonej dziewicy i żenującymi tekstami o: "policjantach albo innych funkcjonariuszach".
Zrozum to, że ludzie mają dość takich ekspertów jak ty, takiego typowo politycznego .......enia. Mówienia, że tak się nie da, że nie wolno, że najlepiej to socjal, UE itd. Ludzie mają dość takich ekspertów z obszerną wiedza jak ty czy tacy, których popierasz, a którzy niszczą Polskę od 26 lat. To własnie ci twoi panowie i takie ich sługusy jak ty, wielcy eksperci doprowadzają do upadku kopalni, stoczni do tego, że problem z ZUSem rośnie z roku na rok, do tego, że dług publiczny rośnie, do tego, że przyjmujemy jakichś brudasów czy Ukraińców bo najwidoczniej nas stać.
Mówiąc krótko to won z tymi swoimi ekspertami do Niemiec, Izraela czy Rosji. Zostawcie Polaków samych i sobie poradzimy. Kompetentny z elementarną wiedzą się znalazł, hehe.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 17.08.2015 o godz. 21:37.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.