|
Większych zmian w Ossowie poza wywaleniem pisowskiej ekipy rekonstrukcyjnej na zbity pysk w tym roku nie zauważyłem, a co do zdjęć to jak coś mam kilka fotek zrobionych dla babci, która niestety nie mogła już uczestniczyć w tegorocznych uroczystościach.
|