Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32714
Stary 17.08.2015, 13:41
[QUOTE=emj10;1411268] W sobotę go nie widziałem, gdyż do Ossowa wpadł tylko jaśniepan Błaszczak jako przyzwoitka, a PAD z Jacusiem z tego co wiem nawiedzili Radzymin ściągnięci prawdopodobnie przez Krzysia w podzięce za wciągniecie go na listy

PS. Dobrze słyszałem, bo naczelny lizusek był na posterunku patrząc na focię od Karnowskich.

Wolałes zapewne gdy do Ossowa wpadał Bul, który ufundował z naszych pieniedzy pomnik bolszewickiej hołocie, która Polskę najechała w 1920 r. Pewnie jestes na jakims zdjęciu jak trzymasz wiązanke kwiatów by ją pod nim złozyć.