[QUOTE=emj10;1411268] W sobotę go nie widziałem,
gdyż do Ossowa wpadł tylko jaśniepan Błaszczak jako przyzwoitka, a PAD z Jacusiem z tego co wiem nawiedzili Radzymin ściągnięci prawdopodobnie przez Krzysia w podzięce za wciągniecie go na listy
PS. Dobrze słyszałem, bo naczelny lizusek był na posterunku patrząc na focię od Karnowskich.
Wolałes zapewne gdy do Ossowa wpadał Bul, który ufundował z naszych pieniedzy pomnik bolszewickiej hołocie, która Polskę najechała w 1920 r. Pewnie jestes na jakims zdjęciu jak trzymasz wiązanke kwiatów by ją pod nim złozyć.
