Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32713
Stary 17.08.2015, 13:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Widze, że przez wakacje nie pogodziłeś sie z Jackim Sasinem i dalej atakujesz obóz niepodległościowy, który chce wyprowadzić nasz Kraj z zapaści do jakiejdoprowadziła sitwa przez ostatnie 8 lat.
U Czerwonego Sołtysa, to normalka. Spokojnie AYALA, jak jego szef i zarazem przyjaciel Janusz powie, żeby za cenę udziału w powyborczym „krojeniu tortu” puścić w niepamięć stare sprawy z Sasinem, to on natychmiast ubierze się w wór pokutny i niczym do Canossy uda się do znienawidzonego Jacka. Przecież koryto dla ZSL-owców było, jest i będzie najważniejsze.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!