AYALA napisał(a):

|
Widze, że przez wakacje nie pogodziłeś sie z Jackim Sasinem i dalej atakujesz obóz niepodległościowy, który chce wyprowadzić nasz Kraj z zapaści do jakiej doprowadziła sitwa
|
W sobotę go nie widziałem, gdyż do Ossowa wpadł tylko jaśniepan Błaszczak jako przyzwoitka, a PAD z Jacusiem z tego co wiem nawiedzili Radzymin ściągnięci prawdopodobnie przez Krzysia w podzięce za wciągniecie go na listy
PS. Dobrze słyszałem, bo naczelny lizusek był na posterunku patrząc na focię od Karnowskich.
