Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32712
Stary 17.08.2015, 13:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Widze, że przez wakacje nie pogodziłeś sie z Jackim Sasinem i dalej atakujesz obóz niepodległościowy, który chce wyprowadzić nasz Kraj z zapaści do jakiej doprowadziła sitwa
W sobotę go nie widziałem, gdyż do Ossowa wpadł tylko jaśniepan Błaszczak jako przyzwoitka, a PAD z Jacusiem z tego co wiem nawiedzili Radzymin ściągnięci prawdopodobnie przez Krzysia w podzięce za wciągniecie go na listy

PS. Dobrze słyszałem, bo naczelny lizusek był na posterunku patrząc na focię od Karnowskich.

Ostatnio edytowane przez emj10 : 17.08.2015 o godz. 13:24.