Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32710
Stary 17.08.2015, 12:33
Stary, dobry Sołtys z wielkim przytupem powrócił po dłuższej przerwie spowodowanej prawdopodobnie rokowaniami koalicyjnymi. Klaka w jego wykonaniu, jak zwykle stoi na żenującym i wręcz komicznym poziomie. Może, zamiast pisać epistołę o systemie emerytalnym skomentowałbyś Sołtysie spektakularne danie dupy przez Twojego serdecznego przyjaciela Piechocińskiego, dzięki któremu fabryka Jaguara powstanie nie w Polsce, ale na Słowacji.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!