Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 17.08.2015, 12:05
ok grał na pozycji itp. itd. nie kwestionuje tego, ale wyobraź sobie, że gra tak co tydz, raz gol raz dwa raz asysta i co będziesz go krytykował ja rozumiem jakby wczoraj skończył z zerowym dorobkiem asyst czy goli, ok grał na 10-tce i katastrofa, ale strzelił 2 bramki , a jak sam wiesz - vide Łukasik - nie jest tak łatwo ubić 2 w karierze a porównanie do Messiego uważam za trafione, on właśnie robi to co wg ciebie jest normalne dla zawodowego piłkarza mówiąc wprost - gra dobrze, dobrze i celnie podaje, strzela bramki tworzy przewagi itp. więc nie raz i nie dwa widzieliśmy i widzieć będziemy jak się pudłuje z metra, podaje niecelnie na 3 metry u nas w ekstraklapie częściej w mocniejszych ligach rzadziej, ale 2 bramki w meczu to zawsze wyczyn
Odpowiedz cytując