Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32708
Stary 17.08.2015, 11:08
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Sołtys powrócił. No to kerim będzie miał używanie ..... I pisze o braciach po szalu. Tych samych których tak bardzo się bał, że wstydził się podać swojego nicka, pod którym pisuje na forum Legii . Sołtysie każde Twoje wejście to fontanna śmiechu dla postronnych.
chłop jest tak załamany że do jesieni sam się psychicznie wykończy , a potem ? kto wie może objawić sie nam w pełnej krasie zatwardziały pisowiec? był już zeteseelowcem , urbanoplatfusem , komuchem , to co mu szkodzi

wislak68 "Sołtysie każde Twoje wejście to fontanna śmiechu dla postronnych"

oj tam , obawiam się że nie dla wszystkich , dla wielu to "ałtorytet"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 17.08.2015 o godz. 11:10.