Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32706
Stary 17.08.2015, 10:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zacząłem powoli nadrabiać lekturę tego tematu po przeprowadzce do Polski i od razu natrafiłem na arcyciekawe popisy podstarzałego aparatczyka, któremu w czasie interregnum do głowy uderzyła taka sodówa na myśl o możliwych jesiennych fruktach politycznych, że nawet obraża braci po szalu. Nie powiem wygibasy słowne pierwsza klasa, ale kindersztuba jak to już bywało w przeszłości kompletnie bez klasy

Odnośnie ZUS-u, a konkretnie konieczności reformy całego systemu emerytalnego spróbuję coś wyskrobać w ciągu tygodnia. Oczywiście dla tych merytorycznych dyskutantów spoza zasięgu spaczenia umysłu z Nowogrodzkiej.
Sołtys powrócił. No to kerim będzie miał używanie ..... I pisze o braciach po szalu. Tych samych których tak bardzo się bał, że wstydził się podać swojego nicka, pod którym pisuje na forum Legii . Sołtysie każde Twoje wejście to fontanna śmiechu dla postronnych.