znów to samo, Jankes słaby strzelił tylko to co powinien, Cierzniak broni tylko to co w zasięgu, więc powtórzę, Messi to zwykły grajek szybko biega robi przewagę i strzela gole oraz asystuje - to powinien robić każdy grający zawodowo

to co Jankes musi zrobić żeby uznać jego występ za dobry

2 gole strzelone a tutaj tekst - słaby mecz i się nie sprawdził

wtf
