|
Warto dodać - w kontrowersjach w (L)C+ rozpatrywali tylko sytuację z Burligą, która faktycznie powinna być na czerwoną. Nie mniej żadnej innej nie pokazali, a sędziemu w ogóle się nie dostało. Z takiego oglądu na świat można wynieść opinię, że to w ogóle Lechia została skrzywdzona, a arbiter sędziował po gospodarsku. MASAKRA. :-(
|