|
Popatrzcie sobie na sytuację Guerriera gdyby to działo się nie w powietrzu ale na trawie: Guerrier dochodzi do piłki w polu karnym w sytuacji praktycznie sam na sam, a bramkarz go przewraca. Każdy normalny sędzia podyktowałby rzut karny.
Tu jednak było inaczej, bo Guerrier atakował piłkę w powietrzu z wyskoku, a bramkarz faulował atakującego piłkę Guerriera i to sprawiło, ze wszyscy postrzegają tę sytuację z trochę innej perpsektywy. To jednak nie powinno przysłonić faktu, że bramkarz uniemożliwił Guerrierowi oddanie strzału w sposób nieprawidłowy.
A sędzia gwizdał po prostu na remis. Sprzedajna k..a
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|