Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32704
Stary 17.08.2015, 10:17
Zacząłem powoli nadrabiać lekturę tego tematu po przeprowadzce do Polski i od razu natrafiłem na arcyciekawe popisy podstarzałego aparatczyka, któremu w czasie interregnum do głowy uderzyła taka sodówa na myśl o możliwych jesiennych fruktach politycznych, że nawet obraża braci po szalu. Nie powiem wygibasy słowne pierwsza klasa, ale kindersztuba jak to już bywało w przeszłości kompletnie bez klasy

Odnośnie ZUS-u, a konkretnie konieczności reformy całego systemu emerytalnego spróbuję coś wyskrobać w ciągu tygodnia. Oczywiście dla tych merytorycznych dyskutantów spoza zasięgu spaczenia umysłu z Nowogrodzkiej.