IncognitoTSW napisał(a):

|
W takim razie kończę "dyskusję" albo inaczej "przesłuchanie", prowadzone być może przez policjanta albo innego funkcjonariusza. Powód jest prosty: brak szacunku do rozmówców.
|
No tośmy zakończyli dyskusję/przesłuchanie z przytupem

. Na przyszłość radzę aby w tematach, w których zabiera się głos, mieć przynajmniej elementarną wiedzę. Wtedy nie trzeba będzie zastępować bijącej po oczach niekompetencji minkami urażonej dziewicy i żenującymi tekstami o: "policjantach albo innych funkcjonariuszach".