Babba napisał(a):

|
Szczególnie 2 bramka dla Lechii...
|
W szczególności 2 bramka dla Lechii obciąża "taktykę" Moskala!
Jak to możliwe, że wchodzi nowy zawodnik w 46 minucie i nikt w zespole nie wie, kto go ma kryć? kryminał
jeśli przy każdym stałym fragmencie gry drżymy o stratę bramki, to ktoś tu ewidentnie zaniedbał ten element na treningach. I nie jeden zawodnik, ale cały zespół.
A i żeby nie było. Chcę pozostawienia Moskala na stanowisku, ale jeśli wyniki nie będą go bronić to nie ma przebacz.