Kazimierz Moskal napisał(a):

|
Nie można po jednym meczu ocenić, że mamy problem z bronieniem stałych fragmentów gry, bo straciliśmy dwie bramki.
|
On chyba żartuje, przecież niemal w każdym meczu jak jest jakiś rożny czy wolny w okolicach dwudziestki to się modlę żeby z tego bramki nie było.
Oczywiście, że po jednym meczu nie można tego oceniać ale to nie jest jeden mecz.