TS&ZKS napisał(a):

Jeżeli za takie faule będą się sypać czerwone to połowa drużyn będzie kończyć mecz z walkowerem za zbyt małą ilość zawodników. Sytuacji na czerwone nie widziałem w tym meczu, ale widziałem na kilka żółtych dla Lechii za ewidentne aktorzenie.
A co do zwolnienia Moskala. Pewnie wyje*ać bo znawcy na forum wiedza lepiej. Przyjdzie kolejny (3 kontrakt, ale kto bogatemu zabroni) dostanie 2-3 mecze w palnik(albo co gorsza, znienawidzone na forum remisy) i zwalniamy. A co tam. Trenerów Ci u nas dostatek, ale i tego przyjmiemy.
|
Przecież faul Burligi to ewidentna czerwona bez żadnej dyskusji. To że nie trafił "czysto" nie rozgrzesza go ani trochę.