Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 17.08.2015, 09:44
co tu dużo mówić, mecz w naszym wykonaniu po prostu słaby, nie było agresywności, nie było pressingu ani zwężania pola gry, nasz środek w ogóle nie istniał bo jak miał istnieć jeśli w środku zagrało dwóch ŚPD i napastnik? Nie miał kto rozprowadzać piłek, nie wiem co pokierowało Kazkiem aby Crivellaro wymienić na Jankowskiego, mimo że strzelił 2 gole to trzeba przyznać że oba szczęśliwe po rykoszetach, obawiam się tylko że tymi bramkami "wywalczył" sobie miejsce w 11-ce z Pogonią. Na zwycięstwo nie zasługiwaliśmy, tak jak zawsze broniłem Moskala, to tym razem napisze że jego niezrozumiałe decyzje kosztowały nas 2 pkt, chodzi mi o zmiany Crivellaro-Jankowski, Brożek-Cywka
na + Mąka i Donald
na - Guzmić Boguś


Odpowiedz cytując