piter116 napisał(a):

|
Pięć stron postów, oczywiście nikt nie wspomniał, że ostatnie pół h powinniśmy grać w 10 za brutalny faul Burligi. Widzicie tylko jedną stronę medalu, jak zwykle zresztą.
|
Yyyy, kolega chyba trochę przesadza - ze strony Lechii też były z dwa podobne wejścia, jedno również zakończone żółtą kartką, a np. Stolarski już nawet kartki nie dostał, więc nie przesadzajmy.