swiety37 napisał(a):

Donald wyskoczył dosłownie pionowo w górę, o żadnym jego faulu nie mogło być mowy.
Bramkarz interweniował niebezpiecznie i w sumie dosyć marnie, ale atak był na piłkę, którą też jako tako trafił, więc uważam że nie mogło być karnego z tej sytuacji.
|
Ok...takie harce to może sobie bramkarz odp..lać na 5-tym metrze...a tutaj jak sam zauważyłeś interweniował niebezpiecznie...ale nie mogę się wypowiadać o szczegółach bo dokładnie nie widziałem co tam zaszło...