Barti napisał(a):

|
Podbijam to pytanie...ta sytuacja wywołała sporo emocji...
|
Donald wyskoczył dosłownie pionowo w górę, o żadnym jego faulu nie mogło być mowy.
Bramkarz interweniował niebezpiecznie i w sumie dosyć marnie, ale atak był na piłkę, którą też jako tako trafił, więc uważam że nie mogło być karnego z tej sytuacji.