Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2015, 06:02
Tracimy bramki, bo ani pomoc nie zawęża pola gry, ani obrona nie potrafi ściśle kryć rywali.To taki radosny futbol...Szkoda,że zamiast Popovicia to Kaziu nie wpuścił na końcówke Crivellaro, który ma lepszy strzał.Okienko transferowe trwa do 31 sierpnia,może dałoby sie jakiegoś doświadczonego stopera sprowadzić ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.08.2015 o godz. 06:04.
Odpowiedz cytując