Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 17.08.2015, 01:31
A ten nasz nowy bramkarz to nadal najlepszy na świecie, czy już jest do wyje.bania? no i boguski co z boguskim?
P.s trener kiedy do wyje.bania? Po Gorniku, Lechu czy po Lechii? A może po ruchu?
Ostatnio edytowane przez regan : 17.08.2015 o godz. 01:34.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując