Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 17.08.2015, 00:10
Teraz jest jak jest. Problem będzie jak w sezonie zaczną się kartki i kontuzje. Wtedy nie ma ani jednego wartościowego zmiennika. Wypadnie śo,bo,dp, skrzydłowy czy bramkarz to leżymy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.08.2015 o godz. 00:29.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując