Krotochwila napisał(a):

|
Dziś problemem nie była defensywa (strzeliliśmy 3 bramki) ale ogranizacja gry obronnej całej drużyny.
|
Na lewej obronie gra prawy obrońca, na środku Głowa który ma prawie 4 dychy na karku i wyłącznie przez sympatię do Wisły nie siedzi w tym momencie na zasłużonej piłkarskiej emeryturze. Nie oszukujmy się, to już nie jest 'ten' Głowa, a młodszy już nie będzie. Do tego defensywny pomocnik który obok klasowego zawodnika pokroju Wilka/Sobola nawet nie stał a ty jesteś wielce zdziwiony że z defensywą jest problem... A najlepsze jest że dla w/w nie ma nawet pół zmiennika. Więc problem jest i będzie dopóty dopóki skład nie będzie kompletny bo Moskal nie ma na imię Harry a na nazwisko Potter. Mamy średnią kadrę i średnie wyniki. Proste jak drut.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"