Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 16.08.2015, 23:21
Nie mieliscie wrazenia ze co by sie nie stalo i tak tego meczu nie wygramy?
Sytuacja dla Lechii na 3;3 ,faulu z miejsca gdzie byl wolny....tam o zdanycm faulu wogole nie ma mowy

Sory ,ale ktos tu gra nie czysto,to co robil sedzia to jest krymniał.

No i widze ze staly poziom forum zachowany,po meczu z Amiką -idziemy na Masjtra! Boguś King !
a dzis mieszają juz tego samego Bogusia z błotem jak i wiekszosc pilkarzy.
Druzyna po nienajgorszym meczu remisjuje3;3 ,frekwencja lepsza ,gra wyglada o niebo lepiej niz chocby pare kolejek temu z Gornikiem.

A malkontenci juz płacza bo Wisla nie wygrala 5;0.A ciekawe jaka liczba uzytkownikow byla dzis na stadionie?
Jakby bylo na meczu 34 tys to by Wisla wygrala.Nie pomagacie chodzac na mecze to nie wymagajcie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.08.2015 o godz. 23:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując