Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 16.08.2015, 23:16
POtey napisał(a):Wyświetl post
Ale Panowie czy my jakiś inny mecz oglądaliśmy? Taktyka jak taktyka, według mnie była ok, zaważyły indywidualne błędy przy stałych fragmentach, ale czepianie się, że Uryga jest hamulcowym w tym meczu to jakieś przegięcie. Chłopak pierwszy raz od iluś tam meczy miał udane dryblingi i nawet parę akcji do przodu, a z założeń taktycznych jest ustawiony ewidentnie za Mąką.
Masz świętą racje, większość udzielających się tu nie była na meczu i .......i głupoty dla samego .......enia. Boguski i Uryga to złooooooo kij wam w potylice
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując