POtey napisał(a):

|
Ale Panowie czy my jakiś inny mecz oglądaliśmy? Taktyka jak taktyka, według mnie była ok, zaważyły indywidualne błędy przy stałych fragmentach, ale czepianie się, że Uryga jest hamulcowym w tym meczu to jakieś przegięcie. Chłopak pierwszy raz od iluś tam meczy miał udane dryblingi i nawet parę akcji do przodu, a z założeń taktycznych jest ustawiony ewidentnie za Mąką.
|
Masz świętą racje, większość udzielających się tu nie była na meczu i .......i głupoty dla samego .......enia. Boguski i Uryga to złooooooo kij wam w potylice