Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 16.08.2015, 23:02
Puchar Polski odpuszczony; ostatnie 15 minut meczu z Lechią - zupełnie odpuszczone; można więc przypuszczać, że do piątku panowie piłkarze też się nie zregenerują.

Na co Moskal czekał ze zmianami?

Momentami nasi zawodnicy wręcz chowali się za piłkarzami Lechii. Wydaje mi się zresztą, że wspólna gra nie sprawia im radości. Walczą ci, którzy mogą jeszcze gdzieś odejść, reszta coraz bardziej statyczna.

Fajnie, że gramy efektownie, a mecze z naszym udziałem nalezą do najbardziej atrakcyjnych w każdej kolejce. Ale jeśli nie będzie punkcików, to ludzi na trybunach zacznie ubywać. A szkoda, bo drużyna ma potencjał.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując