Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 16.08.2015, 22:51
Ale Panowie czy my jakiś inny mecz oglądaliśmy? Taktyka jak taktyka, według mnie była ok, zaważyły indywidualne błędy przy stałych fragmentach, ale czepianie się, że Uryga jest hamulcowym w tym meczu to jakieś przegięcie. Chłopak pierwszy raz od iluś tam meczy miał udane dryblingi i nawet parę akcji do przodu, a z założeń taktycznych jest ustawiony ewidentnie za Mąką.

Co do bramek, to pierwsza ewidentnie na konto Bogusia (choć cały mecz grał dobrze), to tutaj niestety odpuścił Furmana i pobiegł nie wiadomo gdzie. Druga, to zaskoczenie przy stałym fragmencie gry, pewnie ktoś zapomniał wyjść jak Jović wyszedł z Burym do boku. Trzecia to wiadomo.

Sędzia kryminał, Janicki (lub któryś inny z już zółtą) powinien z czerwoną zejść. W zamian tego jakieś faule widmo i żółta dla Cywki -_- Po za tym kupa jakiś wymyślonych fauli przy czystych wejściach Wiślaków.

Pozostałe uwagi: Granie tylko przez 20 minut danej połówki, nie wiem w czym problem, ale chyba z psychiką graczy. Jankowski + Brożek w konfiguracji, gdzie Brożek bardziej wysuniety może i by się sprawdziło, ale zostaje dziura w środku, bo Maciek się tak nie cofa do tyłu jak inni pomocnicy. Pozostałe uwagi, trzeba zgrywać innego ŚO. Bo często któryś z ŚO ma jakieś drobne urazy które potem się odbijają na formię. (Rysiek dzisiaj troszkę poniżej swojej normalnej formy - dał się przepychać w polu karnym).
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując