Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 16.08.2015, 22:44
Z całym szacunkiem wygraliśmy jedno spotkanie z przeżywającym obecnie kryzys Lechem, z którym jak widać może wygrać beniaminek Ekstraklasy. Zaczną się teraz spotkania gdzie będzie trzeba dużo biegać i gryźć trawę jakoś tego nie widzę oglądając ostatnie mecze, że wszystkim będzie się chciało.
Odpowiedz cytując