|
W ofensywie u nas całą grę robili w pierwszej kolejności Guerrier z Jankowskim, w dalszej Boguski i Brożek. Dzięki nim padły te 3 bramki - ofensywnie było okej, więc może się odwalcie od nich?
Defensywa i inicjatywa drużynowa zawiodła na całej linii. Oddawaliśmy pole gry i dostaliśmy za to w palnik. Winny temu cały zespół i trener.
|