Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 16.08.2015, 22:39
W ofensywie u nas całą grę robili w pierwszej kolejności Guerrier z Jankowskim, w dalszej Boguski i Brożek. Dzięki nim padły te 3 bramki - ofensywnie było okej, więc może się odwalcie od nich?

Defensywa i inicjatywa drużynowa zawiodła na całej linii. Oddawaliśmy pole gry i dostaliśmy za to w palnik. Winny temu cały zespół i trener.
Odpowiedz cytując