Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 16.08.2015, 22:37
thechris napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś o samobóju Jovicia z ległą, Covilo w derbach...

Wisła ma dar uszczęśliwiania rywali w końcówkach. Klątwa się zaczęła w Atenach i tak się ciągnie przez Nikozję, Jopa i wiele innych meczów i trwa nadal...
O niczym nie zapomniałem. Samobój Jovicia to pierwsza pozycja, a bramki stracone za Smudy (Covilo) to inna historia.
Ja wskazałem tylko przypadki Moskala.
Odpowiedz cytując