Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 16.08.2015, 22:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo mnie h... strzela jak za zachowanie grajków gromy lecą na trenera i to trenera który robi dobrą robotę. Mało tego przypieprzanie się do Moskala zaczęło się zanim zaczęliśmy grać, po pierwszym meczu go "fachowcy" zwalniali, a po Legii miało go już nie być. Więc bądź tak uprzejmy i powstrzymaj się z wypisywaniem litanii pretensji, bo jedyne na co zasługują to miano pieprzenia...
Ty w tym widzisz "zachowania grajków" a ja widzę systemowy problem z organizacją gry obronnej całej drużyny.Nie taki, który można wytłumaczyć babolami poszczególnych obrońców ale SYSTEMOWY. I mentalny. A za system odpowiada już trener. Kto decyduje o schematach obrony przy SFG Lechii? Jak wyglądało dziś przechodzenie z obrony do kontrataku? Uryga ma to ogarnąć? Boguski nauczyć Burligę?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując