Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 16.08.2015, 22:30
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy się przyzwyczaili do jazdy po Boguskim. Dziś siedziałem na A 11 i widziałem jak grał Boguski . Jeździmy po nim a myślę że tyle ile on zdrowia zostawił to mało kto. Dużo przechwytów no i asysta, w porwaniu z Brożkiem który na zejściu dostał oklaski to niebo a ziemia.

Karnego na końcu nie było, ale wolnego też zderzyli się dwaj zawodnicy i tyle.

Poczekajmy nie wieszajmy na nich psów. Remis derby wygrana Lech remis Legia remis Lechia. Nie grali z ogórkami zobaczymy co będzie w piątek
Boguski od jakiegoś czasu gra naprawdę nieźle, gdyby reszta piłkarzy tak zapieprzała jak on było by lepiej.
Umiejętności mu brakuje ale przynajmniej nogi nie odstawia.

Brożek na dzień dzisiejszy jest dobrym środkowym pomocnikiem, często cofa się po piłkę stara się rozgrywać.

Moim zdaniem Jankowski powinien grać z przodu na Brożek za nim.
Odpowiedz cytując