Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 16.08.2015, 22:24
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Czy ty w ogóle przeczytałeś co napisałem? Czy zatem sugerujesz że Moskal powinien założyć korki i zacząć czyścić w środku pola zamiast Urygi? Nie wiem czy gdzieś jest jakiś klasowy zespół bez wymiatacza w środku pola. My takiego w każdym razie nie mamy więc i oczekiwanie kompletów punktów jest z dupy. Można wiele braków w zespole ukryć dzięki odpowiedniej taktyce, ale braku defensywnego pomocnika ukryć się nie da, a to on jest w takich momentach absolutnie kluczowy. Kiedy w środku nie ma kto czyścić to każdy nasz rywal przy odrobinie determinacji będzie miał autostradę do bramki!

Niektórzy to myślą że trener to jakiś magik i każdy ruch nogą piłkarzy zależy od niego, ale tak nie jest. Mówię: wstawić Sobola/Wilka za Urygę i mielibyśmy pewne 3pkt, a Moskal pomimo identycznej pracy byłby super trenerem. Dać jeszcze napastnika z formą za Brożka a pewnie mielibyśmy komplet punktów i lidera. Ale jesteśmy zespołem o ogromnych brakach kadrowych i nawet Mourinho by nam zaplecza nie wyczarował.
Chwila. Wytłumacz mi tę tajemniczą metamorfozę zespołu, który regularnie,bez wyjątku w każdym meczu po strzeleniu bramki cofa się i oddaje inicjatywę rywalowi, bez względu czy to drużyna nr 1 w tabeli czy nr 15. Gra do zdobycia bramki się układa, widać coś na kształt organizacji gry etc,jest pressing, walka, wspomnianym przez Ciebie def. pomocnik/pomocnicy robią w środku pola dobrą robotę. I co się nagle dzieje po strzeleniu bramki? Naprawdę nie dostrzegasz problemu mentalnego i organizacyjnego tego zespołu? Łatwiej jest do...ć Urydze czy Boguskiemu niż dostrzec fatalną organizację gry w defensywie całego zespołu. Jakoś magów na pozycji def. pomocnika w tej lidzie nie widzę.
A propos Brożka. Dziś problemem nie była defensywa (strzeliliśmy 3 bramki) ale ogranizacja gry obronnej całej drużyny.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując