|
Wszyscy się przyzwyczaili do jazdy po Boguskim. Dziś siedziałem na A 11 i widziałem jak grał Boguski . Jeździmy po nim a myślę że tyle ile on zdrowia zostawił to mało kto. Dużo przechwytów no i asysta, w porwaniu z Brożkiem który na zejściu dostał oklaski to niebo a ziemia.
Karnego na końcu nie było, ale wolnego też zderzyli się dwaj zawodnicy i tyle.
Poczekajmy nie wieszajmy na nich psów. Remis derby wygrana Lech remis Legia remis Lechia. Nie grali z ogórkami zobaczymy co będzie w piątek
|