Wyświetl pojedynczy post
pasibrzuch
Junior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.08.2015, 22:15
Ciekawe kiedy któryś ze znawców w końcu przejrzy na oczy,że Głowa gra piach i tylko dlatego,że Guzmics ratuje mu dupe-to jakoś momentami wygląda ta gra Głowackiego.Burliga też słabo,ale już nie chodzi o samą formę sportową.Łukasz jest zawodnikiem,który po prostu chamsko gra i nie szanuje zdrowia zawodników.Może to się skończyć dla niego jak kiedyś dla Wasilewskiego.
Odpowiedz cytując