Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 16.08.2015, 21:59
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
3 porażki=4pkt czy jak? Bo nie wiem z jakiego wzoru liczyć.
Kazek robi co może, gra wygląda dobrze. Najpierw płacz o spadku, później po klepnięciu amici sen mistrzostwie, teraz znów spadek. I tak będzie w kółko. To nie jest już ta drużyna która będzie klepać każdego zawsze i wszędzie. Czytałem, że Lechia jest mocniejsza, ma lepszy skłąd i w ogóle jest zaje*ista, a my słaba kadra itp. Więc o co ten płacz. 1 pkt z mocniejszą drużyną(ponoć).
Gra wygląda dobrze, jest nad czym pracować to wiadome. Lechia akurat dziś musiała się zgrać, nie mogli poczekać jeszcze jednej kolejki
Remisujemy w niezłym nawet stylu, były okazje nawet na zwycięstwo, a płacz większy niż po 5-0 na ległej.
Raczysz Waćpan żartować... a gdybyśmy remisowali w złym stylu to co? Zresztą co nazywasz dobrym stylem? 3:3 gdy prowadzi się 2:0? Z jaką mocniejszą drużyną? mieli dwa punkty po 4 kolejkach. Litości... Była okazja na zwycięstwo... Lechii przede wszystkim. Dobrze że bramka 5 centymetrów w bok nie stała.
Odpowiedz cytując