Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 16.08.2015, 21:54
Krotochwila... Ale pieprzysz, wymień mi okazje Lechii do strzelenia gola, gdyby sędzia nie pomagał byliby bez szans.

Najbardziej charakterystyczne jest to ze nie przegrywamy, A pajace wyskakujące tutaj z pretensjami do Moskala o wszystko możecie sobie szczekać, mamy 3 pkt do 3 miejsca i niedługo nie będziecie mieli pretekstu żeby biadolić, a to będzie bardzo bolało...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując