Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 16.08.2015, 21:46
stawski napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy - 5 remisów=5 punktów 2 remisy +3 porażki = 6 punktów... Jakie szóste miejsce? Panowie na razie to trzeba się modlić o ósemkę!
3 porażki=4pkt czy jak? Bo nie wiem z jakiego wzoru liczyć.
Kazek robi co może, gra wygląda dobrze. Najpierw płacz o spadku, później po klepnięciu amici sen mistrzostwie, teraz znów spadek. I tak będzie w kółko. To nie jest już ta drużyna która będzie klepać każdego zawsze i wszędzie. Czytałem, że Lechia jest mocniejsza, ma lepszy skłąd i w ogóle jest zaje*ista, a my słaba kadra itp. Więc o co ten płacz. 1 pkt z mocniejszą drużyną(ponoć).
Gra wygląda dobrze, jest nad czym pracować to wiadome. Lechia akurat dziś musiała się zgrać, nie mogli poczekać jeszcze jednej kolejki
Remisujemy w niezłym nawet stylu, były okazje nawet na zwycięstwo, a płacz większy niż po 5-0 na ległej.
Odpowiedz cytując