Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 16.08.2015, 21:07
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Moskal powoli mnie wkur*** tą swoją taktyką, że po zdobyciu bramki (czasami nawet w pierwszych minutach) mają bronić wynik do samego końca. A nie da się bronić wyniku przez godzinę.
Nie chce nic mówić, ale tak było za każdego trenera od 2-3 sezonów. Po strzelonej bramce zespół zawsze się cofał defensywnie. Tylko wcześniej forma z przodu paru osób była lepsza (Brożek + Stilic) i udawało się jeszcze coś strzelić w końcówkach z kontry lub wolnego.
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...