Szczerze, to miałem nadzieje na wygraną w tym meczu, ale po 2:1 wiedziałem, że jak będzie remis to będzie cud.
Primo - Kazek Moskal wygrywa chyba raz na 7 kolejek, nie piszcie tu że to wina zawodników. Ich oczywiście jest wykonanie tego dramatycznego spektaklu, ale od czego jest reżyser

? Tyle remisów to nie przypadek - to czyste frajerstwo. Trener MUSI takie błędy eliminować. A Kaziu widać nie umie.
Secundo - sędzia z Warszawy, nie dziwne że gwizdał jak gwizdał, ale umówmy się, jakbyśmy grali jak trzeba a nie w 60 minucie wy....ali piłkę byle dalej, to nawet pamiętny Kasierski (kto pamięta?) by nie dał rady przekręcić przy prowadzeniu 2:0 w 20 minucie.
Ergo - Trener niestety do zmiany, tańsze to niż wymiana zespołu. Nie wiem czy pomoże, ale raczej nie zaszkodzi. Pamiętajmy - 5 remisów=5 punktów 2 remisy +3 porażki = 6 punktów... Jakie szóste miejsce? Panowie na razie to trzeba się modlić o ósemkę!