Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 16.08.2015, 21:01
Z kim i jak my mamy wygrywać - oto jest pytanie.
Mamy 2-0 i odtąd dajemy z sobą robić wszystko, jakimś cudem strzelamy 3 gole w meczu u siebie i o mało co go nie przegrywamy - to ciężkie do zrozumienia.
Aby do piątku... może z paprykarzem pójdzie nam lepiej.
Odpowiedz cytując