|
Kazek jednak jest słabym ternerem, ale jak na to wszystko spojrzeć to piłkarze też są słabi nie ma co się oszukiwać. Kto jest dobry w Wiśle? Większość piłkarzy jest przeciętna taka prawda panowie. Nam potrzebny jest na gwałt stoper, lewy obrońca, defensywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik!!!!!! Bury to nie jest lewy obrońca, Uryga to nie jest def pom. Boguski to nie jest skrzydłowy, Brożek to nie jest napastnik, nie te latka. Czasu sie nie oszuka niestety. Głowa też już co raz słabszy. Czekam na powrót Sarkiego!!!
|