Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 16.08.2015, 20:38
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Też się zastanawiam dlaczego nie wpuścili Crivellaro. Może uraz czy coś. Popović to gracz I ligi co udowodnił kolejny raz.
Ciekaw jestem co można udowodnić w 3 minuty gry.

Piłkę miał bodaj dwukrotnie, raz za długo holował, a raz ładnie wyszedł spod pressingu i w sumie tyle. Nie ma to jak się wyżywać na gościu co wszedł parę minut przed końcem, za to, że drużyna gdy go nie było na boisku po frajersku oddała 2 punkty.

Ja podejrzewam, że jakby on wszedł zamiast Cywki, to byłaby szansa jakoś grę choć trochę poukładać, zwolnić i uspokoić.
Cywka wniósł tylko chaos i niestety dał pretekst sędziemu do podyktowania faulu po którym padł gol (mocno dyskusyjna sytuacja, ale po kiego grzyba go łapał już po tym jak gość zagrał piłkę tylko on wie).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując